Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

GODDESS PROPERTY - na PREDAJ 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe s terasou a predzáhradkou - Hviezdoslavov

Cena:
235 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Hviezdoslavov
Ulica: Hlavná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 95 m2
Plocha pozemku: 177 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 127
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

GODDESS PROPERTY ponúka bývanie v novostavbe v rodinnom dome v radovej zástavbe v obľúbenej časti v obci Hviezdoslavov.

Podlažie: 1. a 2.
Počet izieb: 4
Úžitková plocha: 94,69 m2
Pozemok: 177,00 m2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Prízemie: chodba,WC, priestranná kuchyňa s obývacou izbou, výstup na terasu s predzáhradkou,.ktorá je otočená k hlavnej ceste.

Poschodie: 3x samostatné izba, kúpeľňa s WC

PREČO PRÁVE TÁTO PONUKA?
Rodinný dom vhodný pre rodiny. Bývanie na vidieku, výborná dostupnosť do BA, DS, Senec, Komárno, Gabčíkovo a rýchlostná cesta R7 na dve minútky od domu, ale aj autobusová zastávka, vlaková stanica.

Obec Hviezdoslavov je známou a obľúbenou obcou, ktorá zaznamenala veľký rozmach a je ideálnym riešením pre mladé rodiny ako aj seniorov, ktorí chcú ruch mesta vymeniť za príjemné bývanie na vidieku. Rýchlo sa rozvíjajúca obec sa nachádza v okrese Dunajská Streda (Bratislavský kraj), približne 17 km od Bratislavy, 6 km od Šamorína a 27 km od Dunajskej Stredy.

LOKALITA:
Lokalita SONETY sa nachádza v juhovýchodnej časti obce. Z pohľadu dopravného napojenia má niekoľko výrazných pozitív. Veľkým bonusom umiestnenia plánovanej výstavby je bezprostredná blízkosť vlakovej stanice (pri ktorej sa nachádza novo-vybudovaná cykloklietka) s priamym napojením do Bratislavy. Ďalším pozitívom je vyústenie cesty z lokality priamo na hlavnú spojnicu medzi obcami Kvetoslavov - Štvrtok na Ostrove. 
Lokalita SONETY sa nachádza približne 300m od vlakovej zastávky Hviezdoslavov s pravidelným priamym vlakovým spojením do Bratislavy a približne 4 minúty autom od plánovaného diaľničného napájaču na rýchlostnú cestu R7.
V lokalite bude kompletne vybudovaná infraštruktúra, vnútro-areálové komunikácie a chodníky a vnútro-areálové osvetlenie.
Vlaková stanica na 15 minút pešo. Byt sa nachádza v zástavbe bytových domov, len na skok od mesta Šamorín (5km) od výbornej občianskej vybavenosti v meste a blízko prírody, športového a kultúrneho vyžitia v športovom a voľnočasovom rezorte X – Bionic sphere.

O PROJEKTE:
Realizovaná výstavba pozostávajúca z 32 radových domov bude vyhotovená v zmysle platných stavebných povolení, na základe projektovej dokumentácie podľa platných zákonných noriem a domy budú vyhotovené z navrhnutých kvalitných materiálov. Dispozície stavieb sú navrhnuté nielen funkčne, ale aj moderne a efektne. Pomer kvalita/cena bude predstavovať win-win riešenie napríklad aj pre vás.

Etapy realizácie projektu : BLOK C – 3.etapa – 06/2022 + kolaudácia
Pozemok bude oplotený pogumovaným pletivovým plotom (zo strany záhrady), parkovacie miesta pred domom a prístupový chodník k domu bude tvoriť zámková dlažba. Pozemok za domom (záhrada) bude upravený/vyplanírovaný do roviny, terasa bude vybudovaná taktiež zo zámkovej dlažby.
Všetky pozemky sú vo vlastníctve spoločnosti AuPortal SK, s.r.o., na liste vlastníctva č. 905 a č. 2605. Lokalita je umiestnená v juhozápadnej časti obce.
Radové domy budú vyhotovené do štádia štandard, pri odovzdávaní budú napojené na všetky inžinierske siete, tzn. elektrinu, kanalizáciu a vodovod. Zároveň každý dom bude mať vybudované pripojenie na optický kábel. Pred každým domom sú projektované spevnené plochy určené na parkovacie státia pre dve autá, vstupný chodník a plochu pre odpadové hospodárstvo.

Cena za dom s DPH (štandard + parking): 235 000 €
Možnosť riešenia hypotekárneho úveru, s kompletným poradenstvom, porovnaním bánk a riešením kompletného servisu v cene nehnuteľnosti.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr.Bc. Eliška Danko
Telefón:+421 903 399 155
E-mail:eliska.danko-ZVNC-goddessproperty.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.